Технології

Дрони Amazon доставлять посилку прямо в руки, де б ви не знаходилися

Як відомо, американська компанія Amazon, яка спеціалізується на продажу товарів та послуг через Інтернет, тестує унікальну систему доставки за допомогою безпілотників. Тепер з’явилася інформація, що в майбутньому дрони Amazon зможуть доставляти посилки покупцям прямо в руки в незалежності від їх місця розташування.
f1e24ef3ccf90ae4288565ccd9aabfeb

Amazon запатентувала нову систему доставки замовлених товарів, при якій не потрібно попередньо зв’язуватися з покупцем і погоджувати зручний час доставки. За задумом компанії, дрони зможуть відстежувати місце розташування клієнта по GPS і доставляти товар прямо в руки там, де він знаходиться в даний момент. Також користувач за допомогою спеціальної програми зможе вказати місце і час доставки товару, навіть якщо дрон вже був відправлений.

[ads2] Відзначається, що в доставці одного товару можуть брати участь кілька дронов. Приміром, один його забере зі складу та передасть на певній точці іншому, який і завершить процес, доставивши замовлений товар клієнту.

Нагадаємо, футуристична програма доставки товарів за допомогою безпілотних літальних апаратів Amazon Prime Air була представлена у 2013 році. А в цьому році компанія почала тестувати її на секретному полігоні в Канаді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button