АвтоТехнології

Nissan побудував шестимісний кросовер для 2020 року (фото)

На Північноамериканському міжнародному автосалоні Nissan представив Xmotion (вимовляється як «крос-моушн») – концепт, що дає уявлення про новий фірмовий стиль, якому марка почне слідувати в 2020 році. За задумом шеф-дизайнера «Ніссана» Альфонсо Альбайси, Xmotion поєднує в собі традиційні японські культуру і майстерність, американський утилітаризм і нові технології Nissan Intelligent Mobility.


Nissan Xmotion – це компактний кросовер, в салоні якого за рахунок дуже коротких звисів вдалося розмістити крісла для шести пасажирів в три ряди. Зовні концепт звертає на себе увагу переосмисленими V-подібними решітками і абсолютно новою U-образною оптикою. Задні ліхтарі мають незвичайний малюнок, що відсилає до японської різьбі по дереву. Крім того, кросовер отримав «цільні» позашляхові колеса з умонтованим у металеву конструкцію протектором і висувний багажник на даху, що дозволив звільнити простір в задній частині салону.


Інтер’єр Xmotion – високотехнологічний, але при цьому наскрізь просочений духом японських традицій. Підлога символізує річку, центральна консоль – міст над нею, а крісла – човни. При цьому «міст» виконаний в стилістиці, що копіювала японське мистецтво з’єднання дерев’яних деталей без клею, що використовувалася при зведенні храмів. Оснащення включає сім екранів, у тому числі – дисплей замість салонного дзеркала заднього виду. Бортова електроніка спілкується з водієм через асистента, представленого у вигляді декоративної рибки коі.


Про силову установку розробники нічого не повідомили, але, судячи з короткими звісами і згаданій технології Nissan Intelligent Mobility, Xmotion – це електромобіль, до того ж оснащений фірмовим автопілотом ProPILOT.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»