Фото

Стілець з сиру для вегетаріанців

Найбільш екологічний стілець.

Незвичайний предмет меблів, створений італійським дизайнером, оцінять в першу чергу вегетаріанці. Адже зроблений він з соєвого сиру, популярного в країнах Південно-Східної азії.

Дизайнер Леонардо Таларіцо представив на суд поціновувачів незвичайних меблів перший в історії стілець з тофу. Відразу нагадаємо про те, що тофу – це так званий соєвий сир. Особливо популярне це блюдо в таких країнах як Китай, Корея, Таїланд, В’єтнам і навіть Японія.

Стілець з соєвого сиру тофу.

Головною особливістю тофу є його «нейтральний» смак або точніше, його повна відсутність. Дане якість дозволяється широко застосовувати тофу в кулінарії.

Сирний стілець.

Що стосується стільця, він був складений з обсмажених пластинок і кубиків сиру. Обсмаження потрібне для того, щоб надати конструкції міцності. Всередині стільця з тофу є металевий каркас, який є основою для всієї конструкції. Такий стілець можна сміливо назвати «троном короля вегетаріанців».

Стілець, існуючий в єдиному екземплярі.

На даний момент стілець з тофу існує в єдиному екземплярі. Втім, це зовсім не означає, що його буде дуже важко відтворити. Єдине, що ускладнює процес складання – відсутність даних про те, скільки потрібно сирих тофу для збірки. У будь-якому випадку стілець може проіснувати на відкритому повітрі до 3-х діб. Після цього його краще з’їсти або викинути.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button