Відео

Два загадкових світила в небі над Техасом (відео)

Користувач YouTube під ніком LsGunZ06 опублікував на своєму каналі ролик, в якому на вечірньому небі видно відразу два світила. Одне з них безперечно Сонце, що сідає, а ось друге… Давайте розберемося.

https://youtu.be/TMQEjQLTIzU

Як це знято?

Відео знято з вікна машини, очевидно, прямо на телефон, в штаті Техас. При цьому автор відео не зміг зробити так, щоб обидва «сонця» опинилися в одному кадрі, оскільки вони знаходилися занадто далеко один від одного. Таким чином, можна підозрювати монтаж. З іншого боку, все виглядає дуже натурально. Автор відео передбачає, що це планета Нібіру. Але, ймовірно, є і більш прості пояснення.

Можливі пояснення

Зазвичай такого роду явища легко пояснюються оптичним обманом. Деякі користувачі стверджують, що на відео видно Місяць, гало, хмари, які відбивають світло від інших явищ. Також, якийсь блискучий круглий об’єкт, наприклад, елемент рекламної конструкції може відбивати промені призахідного сонця. Тим більше, судячи з відео, об’єкти як раз розташовані один навпроти одного. Однак у ролику все виглядає настільки правдоподібно, що будь-який скептицизм мимоволі відступає. А що думаєте ви?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button