Різні цікавинки

Дзвонимо через скайп

foto_cikavosti_27.06.2014-01_resizedЕмоції, які люди відчувають при розставанні – напевно, одні з самих гірких в житті кожної людини, оскільки ніхто напевно не знає, чи побачите Ви знову цю людини чи ні, і навіть, якщо і побачите, то коли це станеться. Особливо неприємно, коли в інше місто переїжджають Ваші найкращі друзі, з якими Ви провели все своє дитинство і молодість, з якими ділилися всіма секретами і просто «відривалися» по повній програмі.

Однак, сучасні технології допомагають зробити процес розставання більш м’яким для обох сторін, оскільки сьогодні стали поширені не тільки соціальні мережі, де можна спілкуватися з однокласниками, але і дзвінки через інтернет, причому дзвонити можна в будь-яку току світу, єдине, що для цього необхідно – програма Скайп, за допомогою якої і будуть здійснюватися всі дзвінки.

Установка скайпу цілком стандартна і не повинна викликати ні в кого жодних проблем, Вам необхідно завантажити скайп для Віндовс останньої версії – це можна зробити або з сайту розробника, або з іншого, знайденого порталу, після чого погодитися з усіма ліцензійними угодами. Також необхідна http://www.ipsolution.ru/, що являє собою навушники з мікрофоном або безпроводна гарнітура – і все, можна дзвонити своїм друзям.

До переваг цієї простої програми для спілкування можна віднести не тільки її доступність – кожен може абсолютно безкоштовно дзвонити на інші комп’ютери, де встановлений скайп, але і набір додаткових функцій, який вже доступний за гроші, однак, для простого спілкування цей набір буде Вам не потрібен. Окрім того, розробники включили в програму ще й можливість відео дзвінків, тобто Ви не тільки будете чути свого співрозмовника, але і бачити його в режимі реального часу.

Таким чином, величезні відстані, які розділяють Вас, можуть бути стерті, нехай і ненадовго. А кілька хвилин «живого» спілкування зі своїми близькими друзями або родичами, обов’язково «зарядять» енергією на цілий робочий тиждень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button