Різне

Подаруйте собі незабутні враження разом з креативними професіоналами туристичної компанії YANA

Якщо за організацію поїздки беруться досвідчені та креативні профі, які прекрасно розбираються не тільки в особливостях оформлення документації на зацікавлений тур, а й готові докладно розповісти про всі нюанси майбутньої поїздки, то успіх буде точно забезпечений! Туристам дуже важливо знати про сезон, під час якого тури в Маріанські Лазні http://www.yana.kiev.ua/resorts-358-marianskie-lazne.html користуються підвищеним попитом. Зазвичай поїздки до Чехії, де і розташовується цей курорт, припускають:

  • оренду недорогих апартаментів;
  • вибір номера у вподобаному готелі з попереднім бронюванням;
  • замовлення найбільш підходящої оздоровчої програми, з орієнтиром на найбільш затребуваний період (травень-жовтень).

Відмінний сервіс і можливість чудово провести час

1-25-03-2015-600-399

Протягом усього року багато хто вибирає путівки, насамперед, орієнтуючись на доступний і порівняно недорогий сервіс. З компанією YANA можна буде розраховувати на найоптимальніші умови для прекрасного проведення часу, відвідування запланованих у програмі оздоровчих процедур. Важко знайти на ринку більше затребуваного туроператора, який пропонує настільки великий спектр послуг у сфері відпочинку і розваг. Вибираючи нашу турфірму і орієнтуючись на найбільш перспективні пропозиції, можна буде розраховувати на:

  • Організацію групових та індивідуальних поїздок в Маріанські Лазні;
  • Незабутня подорож на цей знаменитий курорт;
  • Вигідні умови корпоративним клієнтам.

Плануючи відпочинок в Маріанські Лазні, туристи прагнуть заздалегідь дізнатися всі переваги поїздки. Менеджери нашої компанії детально розкажуть не тільки про готелях і готелях курорту, але й допоможуть підібрати найбільш підходящі оздоровчі програми.

Оптимальний сезон для відвідування курорту

В Маріанські Лазні чудовий клімат, це обумовлюється тим, що місто знаходиться на перетині морської і континентальної кліматичної зони. Сонячна і спокійна погода радує відпочиваючих курорту практично цілий рік, виключення становлять нетривалі періоди ранньої весни і пізньої осені. Відпочиваючі, як правило, воліють відвідувати Маріанські Лазні влітку, температура в цей час року становить приблизно 20-22 градуси.

Зима на курорті дуже м’яка, середня температура повітря становить 5-8 градусів нижче нуля. Відсутність вітру і спокійна погода сприяють тривалим прогулянкам на свіжому повітрі, тому багато туристів воліють для поїздок саме цей сезон. Крім того, взимку ціни на проживання в готелях істотно нижче, ніж у піковий сезон: це додатковий стимул відвідати Маріанські Лазні в період з грудня по лютий.

Відпочиваючих приваблюють затишні і невеликі пансіонати, де можна недорого пройти лікування і значно заощадити. Хто відмовиться від високого рівня європейського обслуговування і російськомовного персоналу, де пропонується професійне обслуговування лікарів? Середня вартість відпочинку всього € 300 на тиждень, в ціну входить лікування та повний пансіон.

Детальніше: http://www.yana.kiev.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button