Різні цікавинки

Чи варто замовляти дипломну роботу?

foto_cikavosti_27.06.2014-01_resizedПо закінченні ВУЗу кожен студент здатний сам вирішити, чи хоче він готувати диплом своїми силами або йому простіше замовити дипломну роботу. Як правило, замовлення дипломної роботи викликане відсутністю сил, часу або бажання писати роботу самостійно. В окремих випадках це виправдано. Наприклад, відсутність моральних сил у студента до кінця п’ятого курсу цілком може перешкодити йому виконати роботу самостійно на високому рівні.

Також учнівська мама маленьких дітей навряд чи зможе собі дозволити приділити достатньо уваги своїй дипломній роботі. І тут на допомогу приходять консультанти та фахівці з http://diploms.kiev.ua/, які в найкоротші терміни складуть і напишуть наукову роботу.

Проте, якщо студент тільки-тільки отримав тему дипломного проекту і у нього є і час для роботи над дипломом, можна спробувати перший шлях. Замовити свій проект у фахівців завжди встигнете.

1. Перше, що потрібно пам’ятати студенту, бажаючому успішно написати диплом, – йому забороняється скачувати роботу з інтернету. На сьогоднішній день практично кожен викладач вміє користуватися системою з перевірки на анти плагіат. Не кажучи вже про досвідчених членів випускний комісії, які подібні дипломи бачили по десятки разів.

2. Найважливішою частиною диплома є, як це не дивно, не практика або теорія, а введення і висновок. Досвідчений викладач за дві хвилини зрозуміє, чи зробив студент роботу самостійно, лише прочитавши ці два розділи. Також обов’язково залишайте максимально можливу кількість виносок і посилань на джерела використаної літератури. При цьому будьте уважні навіть тоді, коли збираєтеся замовити дипломну роботу. Щоб ваша робота була оцінена на «відмінно», вам бажано використовувати нові літературні джерела.

3. Практичний розділ диплома завжди повинен містити кілька рекомендацій. Якщо ви фінансист, маркетолог або бухгалтер, запропонуйте, як можна поліпшити діяльність підприємства. Якщо ви психолог або педагог, розкажіть про те, як можна поліпшити навчальний процес. Буде незайвим також у заключному розділі вказати це поліпшення в цифровому вигляді або у вигляді графіка.

4. Не забувайте співпрацювати з вашим науковим керівником. По можливості погоджуйте кожен етап своєї роботи: складання плану, збір інформації для аналітичного розділу, вибір заходів для вирішення знайдених проблем. Краще «дошкуляти» свого викладача, ніж побачити його здивування, коли він вперше ознайомитися з вашим дипломом.

5. Незалежно від того, самостійно ви працюєте над проектом або зважилися замовити дипломну роботу, будьте уважні з нормаконтролем. Знайдіть методичні вказівки, де описуються вимоги до оформлення диплома. Дуже багато проблем з дипломом починаються саме з цього, коли ви неправильно вибрали шрифт або не в тій послідовності оформили нумерацію списку літератури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button