Технології

Екологічні ноутбуки – цікавий огляд моделей

noutbuk1Протягом багатьох років людство порушувало екологічну рівновагу Землі. У підсумку на сьогоднішній день маємо ситуацію, коли стан навколишнього середовища на нашій планеті досяг дійсно тривожного рівня. Однак ніколи не пізно вносити зміни в повсякденне життя, а тому ми всі повинні це зрозуміти та  зробити все можливе, щоб відродити екологічне благополуччя.

Якщо ви думаєте про покупку ноутбука, тоді слід розглянути можливість придбання екологічно дружніх моделей. Вони були спеціально розроблені так, щоб до абсолютного мінімуму звести загрозу для навколишнього середовища. На ринку представлено досить багато таких ноутбуків. Наведемо список з п’яти оптимальних варіантів.

Asus U33Jc-A1

Екологічні ноутбуки - цікавий огляд моделей

Корпус саме цієї моделі зроблений з мореного бамбука,що виглядає досить елегантно, та одночас є доступним поновлюваним природним ресурсом, який, до всього іншого, і екологічно дружній. Крім того, ця модель оснащена ефективним енергозберігаючим монітором і батареєю з тривалим терміном експлуатації.

MacBook Pro

Екологічні ноутбуки - цікавий огляд моделей

Ця модель спрямована на вирішення проблеми використання заборонених матеріалів, які значно шкодять навколишньому середовищу. Так, при виробництві монітора вдалося повністю уникнути додавання миш’яку, а при виготовленні LED підсвічування не використовувалася ртуть. Друковані плати та інші складові частини покриті бромованним вогнезахисним складом, а у виробничому процесі немає і сліду поліхлорвінілу!

Sony Vaio W series

Екологічні ноутбуки - цікавий огляд моделей

Саме ця модель знаходиться високо в рейтинговій таблиці «зелених» ноутбуків. Більше вісімдесяти відсотків пластику, використаного для виготовлення цього лептопа, може бути перероблено. В LED моніторі ноутбуку Sony Vaio W series не використовується ртуть, для транспортування, використаний абсолютний мінімум пакувальних матеріалів, при цьому всі вони екологічно дружні.

Gateway EC19C-A52C / S

Екологічні ноутбуки - цікавий огляд моделей

У цій моделі всі зусилля зосереджені на збереженні енергії. Користувач може насолодитися шістьма годинами роботи батарей після кожної підзарядки. Позитивною рисою цієї моделі також є те, що вона оснащена значними апаратними потужностями, такими як жорсткий диск ємністю 320 Гб, процесор 1,33 Гц, а також оперативна пам’ять DDR3.

Dell Latitude E6400 ATG

Екологічні ноутбуки - цікавий огляд моделей

Ця модель отримала перше місце в рейтингу «зелених» ноутбуків, підготовленому Радою з екологічно чистої електроніки.

Однозначно, вибір за вами!

Натхнення: www.ecofriend.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button