Технології

Історія появи Flash ігор

У сучасному світі комп’ютерні ігри стають невід’ємною частиною життя багатьох інтернет-користувачів.

flashПричому, абсолютно не важливо, що це: онлайн стратегії 2013, аркади або Flash ігри – кожна категорія має своїх шанувальників.

Але сьогодні ми поговоримо саме про Flash ігри та анімації, а саме про історію їх появи.

Сучасна назва «Flash» дуже поширена і відома практично всім людям, де діти не вважаються винятком. Більшість веб-сайти використовують Flash анімацію. Наприклад, російська «Масяня» стала відома навіть тим, кого називають просто комп’ютерними новачками. Представляємо історію Flash анімації та ігор.

1. У 80-х роках кілька компаній створили абсолютно звичайну і нічим не примітну серед інших підприємств, компанію «Macromedia», яка пов’язана з технологіями.

2. «FutureSplash» – це основа сучасних програм, які пов’язані з «Flash» анімацією. Вона була створена для зображення статичних картинок. З часом, програма перероблялася і модернізувалася для виробництва мультфільмів.

3. У 90-х роках компанія «Adobe» відмовилася від придбання, в той час, нової технології, яка з часом заснувала «Flash». Вважається, що це велика помилка цієї компанії.

4. Компанія «Macromedia» доклала багато зусиль і часу, на розвиток нових технологій «Flash». Але, кожна нова версія цієї програми і технології, була набагато цікавіше, ніж минулі.

5. Технологія «Flash» застосовується в багатьох браузерних іграх.

6. У нинішній час, більшість Інтернет-порталів повністю створені на основі «Flash». У більшості випадків, це ігрові сайти або веб-сайти з відеофільмами та музичними групами.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button