Земля

Екосистеми руйнуються по всьому світу

Екосистеми руйнуються по всьому світу: чайки падають з неба, мільйони риб вмирають, кити і дельфіни викидаються на берег, гинуть морські зірки і інші мешканці річок, озер і океану…

У той час як сотні тисяч водних тварин гинуть від руйнівного і безпрецедентного червоного припливу у Флориді, в інших частинах світу в наші дні також було зафіксовано багато незвичайних явищ.

Чайки падають з неба в Саскачевані, Канада

Экосистемы рушатся по всему миру

Чайки впали з неба на озеро Черепаха, що призвело до тривоги місцевих жителів і туристів, що побачили мертвих молодих птахів. Сюзі Фей Пілат виявила десятки птахів, що лежать навколо пляжу озера, розташованих приблизно в 240 кілометрах на північний захід від Саскатуна. Вона також спостерігала, як птахи впали з неба. « Схоже на те, ніби ти потрапив у фільм жахів. Це божевілля», — говорить вона.

Мільйони риб гинуть в Західному озері, Ханой, В’єтнам

Экосистемы рушатся по всему миру

Починаючи з минулого місяця, мільйони мертвих риб почали спливати на поверхню Західного озера в Ханої. Масове вимирання почалося 7 липня і тривало до 9 липня. Розслідування ще не знайшло причин масового вимирання. Але це дуже лякає.

Мертвий синій кит, знайдений на японському пляжі

Сотні мертвих морських зірок викинуло на берег на пляжі Каранзалем, Гоа, Індія.

Экосистемы рушатся по всему миру

Пояснення причин немає. Пляж Каранзалем, всього в декількох хвилинах ходьби від популярного пляжу Мірамар і ця подія здивувала і налякала місцевих жителів, оскільки нічого подібного в останні роки тут не відбувалося.

Тисячі сардин вмирають в Махауеле, Мексика

Три кита викинуло на берег в Ірландії.

Экосистемы рушатся по всему миру

У минулі вихідні дні три кити були знайдені мертвими в трьох окремих місцях у Донегале і Майо. Всього в цьому році було зареєстровано близько 175 китів і дельфінів, знайдених мертвими на узбережжі

Тисячі мертвих рибин випливли на порверхность Іосійської затоки, Тортола

Экосистемы рушатся по всему миру

Міністерство природних ресурсів і праці заявило, що воно розслідує причину масової загибелі риби, яка відбулася нещодавно в затоці Іосія, Тортола.

Тонни мертвих риб виявлено близько німецько-швейцарського кордону в річці Рейн

Экосистемы рушатся по всему миру

Тисячі мертвих риб були знайдені поблизу німецько-швейцарського кордону. Європа перебуває в муках спеки, яка впливає на життя, припускають вчені.

Тисячі мертвих риб з’являються в озері в штаті Юта

Экосистемы рушатся по всему миру

Кнопка «Наверх»
Закрыть