Технології

Експерт: Технологія блокчейн змінить майбутнє

Людовик Томас і Крістоф Лілло, засновники першої в Швейцарії майнингової ферми Alpine Mining, і їх партнер з правових питань платформи Bankex Станіслав Сушко розповіли про блокчейн, біткоїн та інші види крмптовалюти.

Фахівці стверджують, що багато людей, які нічого не розуміють в технології блокчейна, намагаються заробити на криптовалюте, проте в результаті йдуть з ринку, що призводить до падіння курсу валюти. При цьому, блокчейн розглядається не тільки як спосіб для майнингу криптовалюти, він може застосовуватися в різних напрямках – у банках, благодійності, на виробництві, і всіх сферах послуг, роблячи будь-яку область абсолютно прозорою для суспільства. Тому технологія блокчейна – технологія майбутнього, не обмежується біткоїном, і представляє набагато більшу цінність, ніж сам біткоїн.

Експерти вважають, що майбутнє зараз за токенами – це закодована одиниця з повним набором прав, яку неможливо підробити, вона замінює будь-які паперові домовленості. Дана технологія може скоротити до 90% зайвих витрат компанії при використанні в банківських сферах. Код практично неможливо зламати, адже злом одного пристрою призведе до простого виключення його з пристроїв користувачів. Тому блокчейн практично безпечний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button