Технології

Розумні духовки почали самостійно включатися серед ночі

Три власники розумної духовки June Oven поскаржилися, що їх пристрої самостійно включаються посеред ночі і нагріваються до 200 °С. Про це пише The Verge.

Перший випадок самостійного включення духовки June Oven зафіксований у травні, коли її власник готував у ній ввечері картоплю, а до першої години ночі пристрій самостійно нагрівся до 218 °С. В такому стані духовка перебувала протягом чотирьох годин, після чого вимикається.

Інші користувачі June Oven скаржаться на аналогічні проблеми. Представники компанії вважають, що винні в цьому самі користувачі. Ймовірно, деякі з них могли щось випадково натиснути в додатку під час вимкнення духовки.

У вересні компанія обіцяє випустити оновлення програми, у якому можна буде відключити можливість попереднього нагрівання духовки. Також в оновленні з’явиться система розпізнавання, за допомогою якої користувачі зможуть з камери стежити за процесом готування страв.

Експерти відзначають, що компанії слід було б випустити оновлення безпеки додатка раніше вересня, оскільки такі прилади можуть стати потенційною причиною пожежі в будинку.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button