Технології

Цей сонячний електричний автомобіль майже ідеальний

Електричний автомобіль Wello Family на сонячних батареях був продемонстрований на виставці CES 2020, демонструючи, як сім’ї можуть перевозити дітей або вантажі з набагато меншим вуглецевим слідом, ніж зазвичай.

Этот солнечный электрический автомобиль почти идеален

Але з ціною близько 8 800 доларів (або трохи менше, якщо ви відмовляєтеся від сонячної панелі), компанія Wello демонструє те, що екологічний транспорт має перешкоду у вигляді ціноутворення.

Електричний автомобіль Wello Family

Автомобілі Wello, зроблені у Франції, насправді — потужні маленькі електромобілі. Передня частина пропонує не тільки підвіску, вона може нахиляється, щоб зробити автомобіль більш стійким на високих швидкостях.

На додаток до сидіння водія, є місце для дитини або додаткового вантажу. Заднє сидіння перетворюється в багажник. Wello каже, що автомобіль може вмістити до 800 літрів або 80 кг вантажу.

Зі зростанням використання вантажних електровелосипедів в якості засобів доставки, це може означати, що у Wello Family або подібних транспортних засобів є серйозний потенціал комерційного використання.

Этот солнечный электрический автомобиль почти идеален

Якщо опції сонячної зарядки недостатньо для того, щоб зробити Wello Family унікальним, то той факт, що він має дах, також повинен допомогти. Це захистить від дощу і зробить його більш привабливим для міст з більш вологим кліматом.

Wello Family оснащений двома варіантами руху, включаючи пересування за допомогою педалей і з допомогою електромотора. Функціональні педалі означають, що велосипед — автомобіль юридично є тільки першим, і, отже, не вимагає водійських прав, страховки, огляду, плати за паркування або будь-яких інших витрат і клопоту, пов’язаних з володінням автомобілем. Він також може використовувати велосипедну смугу руху в більшості районів, хоча може привертати до себе увагу інших велосипедистів, коли транспортний засіб розмірами 0,8 м х 2,3 м прискорюється по велосипедній доріжці.

Говорячи про швидкості, електродвигун допомагає Wello Family розвивати швидкість 25,5–40 км/год в залежності від місцевого законодавства.

Этот солнечный электрический автомобиль почти идеален

Компанія поки не ділиться іншими технічними характеристиками, хоча і говорить, що у велосипеда — автомобіля є запас ходу до 100 км в день, з сонячною панеллю в сонячний день.

Характеристики двигуна також відсутні, хоча двигун на веб-сайті компанії виглядає підозріло схожим на двигун Bafang Ultra, який розрахований на 1000 Вт безперервної потужності або ближче до 1,6 кВт пікової потужності.

За матеріалами electrek.co

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»