Всесвіт

Експерт заявила про швидке відкриття іншопланетного життя

Член Королівського астрономічного товариства, експерт в області космології Шейла Канані виступила з заявою про швидке відкриття іншопланетного життя. За її словами, подібне проривне відкриття вже «дуже близько».

Як стверджує експерт, сьогодні вченим, які займаються пошуками позаземного життя, слід робити акцент на Енцеладі – одному з супутників Юпітера. Свою пораду вона аргументує наявністю на поверхні цього космічного тіла повного набору будівельних блоків, необхідних для формування життя. Вже зараз відомо, що Енцелад містить у собі аміак, сірку, вуглець та інші компоненти, які лежать в основі земних екстремофілів. Перевагою вона вважає і закритість самої системи. А от у відношенні Марса космолог не сповнена оптимізму. Канані вважає, що зараз немає сенсу шукати на Марсі докази того, що в далекому минулому цю планету могло населяти життя.

«Можливо, на Марсі щось раніше і відбувалося, ми просто занадто пізно зайнялися пошуками життя на інших планетах. Тому я б змістила акценти на Енцелад», – наводить її слова видання Express.

Крім того, Канані нарікала і на ряд перешкод в пошуку іншопланетних форм життя. Одним з них вона називає відсутність достатнього фінансування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button