Людина

Експерти назвали професії, які найчастіше призводять до інфарктів

Ваша робота дійсно може вбити вас, попереджають американські експерти. У ході дослідження було встановлено, що люди у віці старше 45 років частіше страждають від серцево-судинних захворювань та інсульту, якщо вони працюють у сфері продажу, служби підтримки або сфері технічного обслуговування. При цьому у їх колег, що працюють в сфері управління та є власниками висококваліфікованих спеціальностей, з набагато меншою ймовірністю будуть розвиватися хвороби серця, які є провідною причиною смерті в світі.

e16dc9129e6f2b8b6ec12a888b8368b9

Фахівці вивчили 5566 працюючих чоловіків і жінок і визначили професії, які були пов’язані з підвищеним ризиком розвитку інфаркту. Так, 22% транспортних робітників були курцями, і це був найвищий рівень куріння серед усіх груп. 68% працівників сфери продажів, служби підтримки, а також офісних та адміністративних працівників мали погані звички харчування, в той час як 69% менеджерів з продажу мали високий рівень холестерину.

82% офісних та адміністративних працівників не приділяли достатньої уваги фізичній активності. 79% людей, що працюють у харчовій промисловості, як це ні парадоксально, мали найгіршу якість харчування. При цьому 90% поліцейських і пожежних мали надлишкову вагу або страждали ожирінням, 77% мали високий рівень холестерину, а 35% – високий кров’яний тиск.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button