Наука

Експерти назвали прості способи зберегти здоров’я взимку

Закордонні фахівці представили кілька найпростіших способів уберегти своє здоров’я у зимовий період. Наприклад, одним з таких способів експерти називають збереження достатнього рівня фізичної активності.

Одним з найважливіших правил фахівці вважають миття рук. Причому, мити руки слід протягом перших 20 секунд після повернення додому з вулиці. А якщо мова йде про миття рук у громадському туалеті, то сушити руки після миття краще всього за допомогою паперового рушника, за допомогою якого можна закрити кран. Якщо ж з якихось причин немає можливості помити руки, краще уникати доторкання руками до обличчя. Також важливо відмовитися від звички гризти нігті, для чого можна скористатися спеціальним лаком з гірким складом. Крім того, зазначають експерти, хвороботворні бактерії і віруси також легко затримуються на тканинах, тому, якщо у когось в родині з’явився нежить, прати речі краще всього при температурі не нижче 60 градусів.

Для запобігання появи симптомів простудних захворювань експерти рекомендують ехінацею, ефективність якої доведено експериментальним шляхом. Також наголошується, що віруси звикли розмножуватися в більш прохолодному середовищі, яке тримається в носових проходах людини, тому при прогулянках на холоді обличчя і ніс найкраще прикривати шарфом. Нарешті, щоб уникнути різного роду захворювань найкраще намагатися тримати ноги в теплі, щоб судини в носі не звужувалися, що стає частою причиною появи різного роду вірусних захворювань.

Кнопка «Наверх»
Закрыть