Технології

Великобританія вперше отримала від поновлюваних джерел більше енергії, ніж від викопного палива

У третьому кварталі 2019 року Великобританія вперше з початку промислової революції отримала з відновлюваних джерел енергії, ніж від спалювання викопного палива. Про це йдеться в доповіді Carbon Brief, складеному урядом країни.

У документі йдеться, що з липня по вересень з відновлюваних джерел, розташованих на території країни (від вітряних, сонячних і гідроелектростанцій) було отримано 29,5 29,1 ТВт*год енергії. За той же період від спалювання викопного палива було отримано 29,1 ТВт*год.

Як зазначає Gizmodo, в 2009 році — рівно 10 років тому — Велика Британія провела вдвічі більше електроенергії з викопного палива (60,4 ТВт*год) і тільки 5,7 ТВт*год з відновлюваних джерел.

У третьому кварталі Великобританія отримала 20% енергії за допомогою вітряних електростанцій, 12% від спалювання біомаси та 6% — від енергії Сонця.

У травні електростанції Великобританії побили рекорд часів промислової революції: протягом шести днів вони не спалюють кам’яне і деревне вугілля, який є одним з головних джерел, що збільшує озоновий шар вуглекислого газу.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть