Людина

Експерти назвали вітаміни, здатні прискорити зростання волосся

Максимально ефективним і нешкідливим способом прискорення росту волосся є дотримання дієти, яка багата різними вітамінами і різного роду поживними речовинами. Експерти розповіли, які вітаміни неодмінно повинні бути в раціоні.

Эксперты назвали витамины, способные ускорить рост волос

Першим у списку розмістився вітамін C, який допомагає не тільки зростанню, але також збереженню кольору. Знайти його можна в брокколі, шпинаті, фруктах, петрушці та інших продуктах. Другий у списку вітамін B3, забезпечує якісне живлення шкіри голови. Міститься він в тунці, курці, анчоусах, а також рисі. Вітамін B7 живить волосяні фолікули, допомагаючи боротися з крихкістю. Він є в складі молока, деяких горіхів, сочевиці і риби.

Вітамін E зволожує волосся, захищає їх від ушкоджень і підвищує стійкість. Для цього потрібно їсти фундук, шпинат, насіння соняшнику і т. д. Вітамін A, знайти який можна у моркві і жирному сирі, допомагає волоссю знайти блиск, а вітамін D вельми ефективно прискорює їх зростання, оскільки допомагає в процесі живлення фолікулів. Є він у грибах, молоці, злаках і, крім того, сирі.

Кнопка «Наверх»