Людина

Медики пояснили, як головний мозок відновлюється після паралічу

Фахівці з Японського Національного інституту фізіологічних наук спільно з колегами з Університету Нагоя реалізували унікальне спостереження.

829ef707e179cb771e35cced4c87f1b6

Повідомляється, що завдяки здійсненим випробуванням та експериментам, медикам вдалося з’ясувати, яким чином мозок людини відновлює свою діяльність після паралічу. Іншими словами, лікарі виявили окремий механізм, що дозволяє центральному відділу нервової системи самостійно нормалізувати свою роботу після інсульту. За словами авторів проектів, для того, щоб вивчити дане явище у разі паралічу, фахівці провели кілька досліджень.

У процесі здійснення спостережень науковці виявили, що при пошкодженні певних нервових закінчень і порушення їх передачі нервова система людини створює новий канал «зв’язку» з мозком. Слід зауважити, що реалізація експериментів відбувалася завдяки лабораторним гризунам. Для досягнення максимального ефекту медики виставили перед пацюками продукти харчування, розміщуючи їх на невелику підставку. Дотягнутися до неї тварини могли тільки передніми лапами.

В здоровому стані рухова зона кори головного мозку посилає сигнали кінцівок за допомогою спинного мозку та мережі нейронів. При паралічі цей механізм стає неможливим, приводячи до крововиливу в мозок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button