Людина

Жінки зможуть народжувати в будь-якому віці

Американськими вченими створено метод, що дозволяє омолодити і оздоровити «старі» яйцеклітини жіночого організму, таким чином, дозволивши представницям слабкої статі ставати матерями в будь-якому віці.

01-04-15-foto-600x375-1

Унікальний метод дає можливість відновити фертильність жінок, що досягли зрілого віку за допомогою введення в «стару» яйцеклітину з накопиченими в ній генетичними мутаціями, здорових мітохондрій, від яких і залежить здатність яйцеклітини ділитися і зростати. А беруться ці мітохондрії з власних незрілих яйцеклітин представниць слабкої статі.

Відзначається, що в США цей метод не отримав популярності, оскільки не знайшов підтримки від уряду країни. Хоча він активно застосовується в деяких клініках Великобританії, Канади, Туреччини та Об’єднаних Арабських Еміратів, що спеціалізуються на штучному заплідненні.

Читайте також: Сучасні міфи про вагітність

Як стверджують фахівці, цей метод дає можливість завагітніти навіть тим, жінкам, яким вже поставлений діагноз безпліддя, а використання сучасних методів штучного запліднення, таких як ЕКО, не дали бажаних результатів.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button