Здоров'я

Експерти перерахували шкідливі для здоров’я правила здорового способу життя

Сучасні люди намагаються дотримуватися правил здорового способу життя, проте багато з них небезпечні для людини. Експерти назвали ті, які насправді приносять організму не тільки користь, але і шкоду.

Перша порада щодо здорового способу життя – це використання дезінфікуючих гелів. Вони насправді ефективно справляються з очищенням шкіри від бактерій, але призводять до сильної сухості покривів, появі тріщин і зморшок. Ще одна «проблема» сучасного суспільства – антибіотики. Ці препарати дійсно можуть справлятися з інфекціями, але багато людей починають їх приймати тоді, коли в цьому немає ніякої необхідності.

Вода в пляшці також відноситься до шкідливих правил здорового способу життя. Зазвичай вона настільки очищена, що перестає нести в собі які-небудь корисні речовини. Болезаспокійливі рятують деяким людям життя, адже вони не можуть жити з болем, однак є ті, хто вдається до таких засобів занадто часто і без особливої потреби.

Наступний аспект приносить шкоду правилам здорового способу життя – це риба. До її вибору треба підходити з обережністю. Морепродукти можуть містити в собі безліч заліза та інших некорисних для організму речовин. Препарат димедрол не можна застосовувати без призначення, але навіть з ним він провокує розвиток хвороби Альцгеймера. І остання порада від експертів – не уникати глютену. В цьому є необхідність тільки для тих, чий організм його не засвоює.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button