Здоров'я

Названо 10 продуктів для молодості і пружності шкіри

Експерти назвали 10 корисних продуктів, які допомагають людям виглядати молодше своїх років. Додавання зазначеної їжі в раціон сприяє збереженню молодості і пружності шкіри без використання косметичних засобів.

Перший корисний продукт – помідори. Вони містять антиоксидант лікопен, а також вітаміни A і C. Подібне поєднання захищає шкіру від ультрафіолету і перешкоджає її старінню. Зелений чай здатний зберігати молодість внаслідок вмісту таніну. Ця речовина призводить до стягання шкіри, а, отже, протистоїть її в’ялості. Наступний продукт – броколі. Вчені по всьому світу вже давно називають цей овоч одним з головних для підтримки здоров’я і краси. У складі броколі знаходяться вітаміни, сірка, залізно, цинк, жирні кислоти і навіть діоксид кремнію.

Окрема категорія продуктів для молодості і пружності шкіри – це горіхи. Вони мають антиоксиданти, калій, кальцій, вітаміни A, B6, E, B12 і багато інших. Продукт покращує стан шкіри і підтримує її водний баланс. Авокадо варто вживати щодня всім людям, оскільки плід уповільнює появу зморшок.

Експерти не радять забувати про лососеві, що містить у своєму складі омега-3 жирні кислоти. Вони позитивно позначаються на вміст колагену в організмі. Також варто пам’ятати про оливкову олії, листовому салаті, чорниці і темному шоколаді.

Склавши раціон з перерахованих вище продуктів, людина надовго збереже свою молодість, запевнили фахівці.

Кнопка «Наверх»
Закрыть