Інтернет

Експерти повідомили про масштабну загрозу для всіх ПК на Windows

Комп’ютерам, що працюють на ОС Windows, загрожує уразливість нульового дня. До такого висновку прийшли фахівці з кібербезпеки Zero Day Initiative. Масштабну проблему виявили чотири місяці тому, але до цих пір Microsoft не усунула її.

Эксперты сообщили о масштабной угрозе для всех ПК на Windows

Корпорації дали ще 120 днів для усунення виявленої уразливості, що може призвести до масштабної загрози для всіх ПК, що функціонують на популярній операційній системі. Проблема виявлена в механізмі бази даних Microsoft JET Database Engine. Кіберзлочинці можуть отримувати можливість віддаленого доступу до коду ПК, встановивши на ньому віруси. Шкідлива програма запускається при відкритті файлу з інформацією у форматі JET, створеного хакерами. Небезпека злому виявили в Windows 7, при цьому експерти не виключають, що можуть бути уражені всі операційні системи.

Оновлення з виправленої версії Windows 7 від Microsoft очікують у жовтні. Фахівці інформують, що хакери, використовуючи недоробку даної ОС, провели атаку користувачів у США, Німеччині, Україні, Великобританії, Польщі та Росії. Атака пройшла успішно і на Windows 10.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button