Інтернет

Twitter стежить за користувачами в Інтернеті

Twitter повідомив про те, що планує почати стежити за своїми користувачами, а саме відслідковувати відвідувані ними веб-сайти, повідомляє газета Daily Mail.

Сервіс мікроблогів планує використовувати куки (невеликі файли, які розміщуються на комп’ютері користувача при кожному відвідуванні сторінки), для відстеження онлайн руху користувачів. Це буде зроблено для того, щоб рекламодавці могли знайти свого цільового клієнта. В опублікованому повідомленні Twitter зазначено, що сервіс буде запущений найближчим часом на території США, але не повідомляється, чи буде він практикуватися в інших країнах.

Сервіс запускають з метою стати більш корисним для своїх рекламодавців. Представники соціальної мережі заявляють: «Користувачі більше не будуть бачити всіх рекламних оголошень в Twitter, вони будуть бачити тільки найкраще». Завдяки цьому, користувачам буде показуватися тільки та реклама, яка їх справді зацікавить.

Twitter не перший сайт, який буде використовувати тільки персоналізовану рекламу, першими в цьому плані були Google, Facebook.

Google використовує персоналізований пошук. Наприклад, якщо ви є прихильником гаджетів і коли-небудь купували продукти компанії Apple або читали огляди продукції Apple, відповідно вам при пошуку слова «Apple» будуть виводитися результати про технології компанії, а не плоди, представлені в списку.

Раніше сайти могли відслідковувати користувачів за допомогою куків і не повідомляти користувачеві, що вони слідкують за ним. Все змінилося, після того, як у травні 2012 року в ЄС набули чинності нові правила, згідно з якими, сайти, які використовують кукі, повинні були попереджати користувачів.

Відстеження Twitter буде включено за замовчуванням, але користувачі мають можливість його самостійно вимкнути.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button