Всесвіт

Hubble зафіксував дивне інфрачервоне випромінювання від нейтронної зірки

Космічний телескоп Hubble зафіксував дивне інфрачервоне випромінювання, що виходить від нейтронної зірки. Подібний сигнал ніколи не виходив від зірок цього типу.

Hubble зафиксировал странное инфракрасное излучение от нейтронной звезды

За словами фахівців з Університету Пенсільванії, вони вперше бачать таке випромінювання і здивовані, що таке відбувається. Раніше ніколи за всі роки досліджень космічного простору ним не зустрічалися такі прояви. Зазвичай нейтронні зірки випромінюють радіо і рентгенівські хвилі. Поки що у астрономів є два припущення з приводу відкриття. У першій версії йдеться про наявність диска з пилу навколо об’єкта. Він є відходами після вибуху наднової. Також це явище може бути наслідком плеріона – туманності, що живить зірку, взаємодіючи з нею під час її обертання і виділення енергії.

Астрофізики впевнені, нове відкриття може перевернути всі поняття про еволюції нейтронних зірок. Особливо важливо, що дивне інфрачервоне випромінювання знаходиться на відстані 800 світлових років від Сонячної системи. Вже через кілька років запустять телескоп Джеймс Вебб, і тоді аномалію вдасться вивчити набагато детальніше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button