Авто

Експерти прогнозують різке зростання виробництва електрокарів в 2019 році

В поточному році багато виробників транспорту з бензиновими двигунами стали масово презентувати електрокари. Бренд Volkswagen витрачає на виробництво відповідних моделей близько €44 млрд і має намір зібрати 50 млн одиниць екологічних авто.

Эксперты прогнозируют резкий рост производства электрокаров в 2019 году

Audi і Jaguar вже показали власні розробки, однак масовий випуск почнуть тільки в 2019-ому. Наступний рік може стати досить насиченим у питанні випуску електрокарів. Фахівці прогнозують на 2019 рік великий ріст випуску кросоверів в екологічному форматі. Даний тип кузова стане особливо популярним серед виробників і покупців. У 2018 році також реєструвався високий попит на відповідні транспортні засоби. Положення зміцниться на тлі появи абсолютно нових конкурентів і вимушеної відмови великих виробників від дизельних збірок. Land Rover зупиняла заводи внаслідок різкого падіння попиту на авто з агрегатами на такому типі палива. Імовірно, в 2019-му багато найбільших компаній автопрому повністю відмовляться від створення нових дизельних позашляховиків.

Окрема частина прогнозів зачіпає технології, що мають відношення до розвитку інфраструктури для електрокарів. Фахівці підкреслюють, що велике поширення отримає технологія бездротової зарядки. Одна з таких вже створена Міненергії США. З іншої сторони електричні авто продовжать трансформуватися за аналогією з гаджетами. Виробники будуть намагатися зробити їх максимально автономними за допомогою алгоритмів штучного інтелекту. Водночас транспорт виявиться куди більш контрольованим віддалено, а автопілоти — більш просунутими, попри те, що чекати повної самостійності машин в 2019 році все-таки не варто.

Кнопка «Наверх»