Здоров'я

Експерти розповіли, чим може обернутися відмова від цукру

Експерти розповіли, чим може обернутися відмова від вживання цукру. Як стверджують фахівці, повне виключення цього продукту з раціону може призвести до порушення роботи багатьох систем людського організму, а також нашкодити серцю і судинам.

Повна відмова від вживання цукру, впевнені експерти, може нести в собі ризик для здоров’я багатьох людей, в тому числі діабетиків. Цукор насправді ніяк не шкодить організму, якщо не вживати його в надмірних кількостях. Крім усього іншого, наявність цукру в нормальному обсязі потрібно для забезпечення правильної роботи всіх органів. Вуглеводи виступають в якості основного джерела енергії для організму, яке потрібне не тільки для переміщення, але і для повноцінної роботи усіх його механізмів. А тому, запевняють фахівці, строгі і радикальні без вуглеводні дієти нерідко обертаються зривами. Під час дотримання таких дієт у людей спостерігається бажання відмовитися від всіх продуктів з вмістом цукру і підвищена тривожність.

Водночас, підкреслюють експерти, відмова від таких продуктів, як ягоди і фрукти, може призвести до розвитку діабету, а також позначити серйозні проблеми в роботі серцево-судинної системи. Тому найефективнішим способом скинути зайву вагу, нагадують фахівці, є здорове збалансоване харчування разом з фізичною активністю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button