Здоров'я

Як освіжити дихання “підручними” засобами

Буває, що людині необхідно буквально за кілька хвилин освіжити дихання, а під рукою, як на зло, немає ніяких спеціалізованих засобів. А багато людей взагалі уникають вживання препаратів для свіжості дихання, що містять у своєму складі хімікати. Що ж робити в такому випадку?

На допомогу прийде звичайний кріп, одна гілочка якого цілком здатна блокувати найнеприємніший «аромат» з рота.

Ще одним перевіреним засобом є гвоздика. Її дезодоруючі здібності зможуть впоратися навіть з запахами цибулі і часнику, необачно з’їдених перед важливою зустріччю. Щоб їх знищити – потрібно ретельно, протягом декількох хвилин жувати кілька «горошин» цієї прянощі.

А ось від запаху алкоголю, як свіжого, так і «вчорашнього», допоможуть позбутися трави м’яти і базиліки. Для цього треба просто розжувати їх листочки.

Ще один дієвий засіб – свіжий імбир, який також врятує в делікатній ситуації.

Крім того, за словами стоматологів, люди, які чистять зуби, зберігаючи їх здоров’я і намагаючись надати свіжість подиху, часто роблять помилки.

Наприклад, якщо ви недавно поїли або випили кави, то чистка зубів протягом півгодини після даного процесу завдасть серйозної шкоди емалі, оскільки в з’їденому майже завжди містяться ті чи інші кислоти і щетина зубної щітки тільки «заштовхне» їх всередину, руйнуючи її.

Також стало відомо, що речовина діоксид титану, яка входить до складу зубних паст, і багато років вважалася досить безпечною, насправді не так вже нешкідлива.

Зараз вчені проводять ряд досліджень, щоб виявити загрозу, яку вона може нести для здоров’я людини, оскільки, за деякими даними, діоксид титану може спровокувати запальні процеси і навіть виникнення пухлин.

Багато років учені були впевнені в її повній безпеці, вважаючи, що вона не здатна вступати в реакцію з тканинами організму, а також вводиться з нього в первинному вигляді. Однак нові дослідження похитнули позиції цієї речовини, як мінімум через те, що були відкриті її нові властивості.

Так, за деякими даними, діоксид титану може бути активатором для впливу інших хімічних компонентів.

Втім, кажуть вчені, поки немає приводу для паніки, оскільки чекають тривалі вивчення і дослідження її вплив на організм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button