Інтернет

Експерти розповіли про вкрай швидке зростання популярності 5G

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю опублікувало дані, згідно з якими вже наприкінці 2019 року 35 моделей смартфонів, вироблених в Китаї, отримали ліцензії на доступ до мережі 5G.

Також експерти розповіли про те, що популярність 5G-мереж зростає з дуже швидкою швидкістю — ще в кінці минулого року на тому ж китайському ринку з’явилося 13,77 млн 5G-смартфонів. І це з урахуванням того, що введення в експлуатацію комерційних мобільних мереж п’ятого покоління у країні почалося лише в жовтні. Крім цього, в опублікованих даних йдеться про те, що на даний момент в Китаї доступно понад 130 тис базових станцій 5G, а користувальницька база новітньої технології збільшується зі швидкістю близько 1 млн нових клієнтів в місяць!

Нагадаємо, що на сьогодні 5G доступно на території нечисленних країн, серед яких знаходиться і Китай. Також варто відзначити, що всі останні флагмани від великих компаній, будь то Samsung Galaxy S20 або Xiaomi Mi 10, мають підтримку мобільних мереж п’ятого покоління.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»