Інтернет

Реєстрація в Gmail більше не вимагає створення аккаунта Google+

Google перестала примусово створювати новим користувачам Gmail аккаунт у соціальній мережі Google+. Тепер в Gmail можна зареєструватися без створення профілю в Google+, як було раніше, до 2014 року. Реєстрація в Google+ стала, таким чином, опціональною.

foto_cikavosti_22.09.2014-014_resized

Таким чином Google дає зрозуміти, що поступово відходить від практики нав’язування Google+ користувачам своїх більш популярних сервісів. Завдяки таким методам Google вдалося швидко наростити число формально зареєстрованих в Google+ користувачів, проте статистика його реального використання ніколи не була високою.

Читайте також: Компанія Google працює над створенням бази, в якій будуть міститися всі знання людства

В Google повідомили: «Ми оновили процедуру реєстрації [в Gmail] на початку вересня. Тепер користувачі можуть створити публічний профіль під час реєстрації або пізніше, при першій публічній публікації контенту (будь то відгук про ресторан, відео на YouTube або запис в Google+) ».

Інтернет-гігант продовжує категорично відкидати чутки про швидкий кінець Google+, однак цей та інші подібні кроки говорять про зворотне. Недавно Google перестала показувати в пошуку посилання на профілі авторів Google+. Наполегливо ходять чутки про те, що Hangouts і Photos – два найбільш популярних сервісу соцмережі – будуть винесені в окремі веб-сервіси, причому Hangouts вже зараз відносно самостійний. Ще раніше Google покинув віце-президент по соціальним проектам Вік Гундотра (Vic Gundotra).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button