Авто

Експерти склали ТОП-5 найбільш брутальних сучасних пікапів

Експерти представили ТОП-5 найбільш брутальних моделей в корпусі пікап, серед сучасних авто. Відкриває список, розташований на 5-ій позиції, Chevrolet Silverado.

Эксперты составили ТОП-5 самых брутальных современных пикапов

Автомобіль не так давно пройшов через процедуру рестайлінгу. Модель поставляється у великій різноманітності модифікацій під уподобання безлічі груп клієнтів. Найдоступніша версія відрізняється вантажопідйомністю 1,5 т, однак є версія навіть на 6,5 т. Місце на сходинку вище в рейтингу дісталося Toyota Tundra. Цей японський пікап поставляється з двигуном об’ємом 5,7 л при продуктивності 400 «конячок». Кузов моделі дозволяє розмістити в ньому квадроцикл.

Третє місце отримав пікап від іншої японської марки. Модель Nissan Titan Warrior досить поширена в США, а саме цей ринок показує максимальний попит на відповідні моделі. При цьому серійна версія дещо поступається концептуальній по своїй брутальності в дизайні. Масова збірка передбачає використання силового агрегату на 315 «коней» об’ємом 5 л і працює на дизельному паливі. Відповідний мотор був визнаний «Двигуном року» на ринку США. Бензиновий аналог генерує 400 «конячок», але відрізняється досить великим рівнем споживання палива.

Перші рядки експерти віддали американським авто. На другій позиції знаходиться Dodge Ram, з’явився в 1980-х. Модель змінила 5 поколінь і прийшла до максимально агресивного дизайну у своєму передостанньому втіленні. Незважаючи на досить неординарний екстер’єр актуальної версії авто, залишеної без ряду відомих елементів, пікап все ж зміг отримати 2-гу сходинку у списку. Лідером рейтингу названий Ford Raptor. Цей пікап створено на основі Ford F-150, який є найбільш продаваною моделлю всього ринку США. Інженери представили пікап з двигуном на 6,2 л, генеруючим 411 «коней». Водночас витрата палива відповідна — близько 20 л при роботі в змішаному режимі. Ключовою особливістю експерти називають саме агресивний дизайн, підкреслюючи здатність авто скласти конкуренцію безлічі розробок тюнінг-ательє.

Кнопка «Наверх»