Авто

Як вибрати вантажну машину

Питання вибору вантажівки, дійсно, є дуже складним. Особливо складність полягає в тому, що на нього не можна дати конкретної однозначної відповіді. Однак нижче ми постараємося пояснити загальні моменти, за якими слід вибирати вантажівка.

27-01-16-foto-600x450-1

Вантажопідйомність і місткість

Особливу роль при виборі автомобіля відіграє саме вантажопідйомність і місткість. Тому для того, щоб перевозити досить важкі і об’ємні предмети, власне, і купують автомобіль. Слід відразу зазначити, що найбільш підходящими в цьому плані сьогодні є автомобілі камаз чи http://www.ukreuromaz.com/, який можете вибрати у офіційного диллера в Україні. Ці грузовики здатні працювати без глушіння дуже довго, і при цьому їх завжди можна розширити за допомогою додаткових причепів.

Отже, вантажопідйомність вантажної автомашини зазвичай коливається від 1 до 20 тонн. Існують і машини, які здатні перевозити і більший вантаж, наприклад, тягачі, але в більшості випадків вони не потрібні пересічному підприємцю. Для того щоб визначитися з тим, скільки саме повинна перевозити машина, необхідно мати достатньо досвіду у своєму бізнесі. Якщо за плечима хоча б кілька місяців роботи, то ви швидко зможете визначитися з цим параметром.

У свою чергу, місткість вантажних автомашин, зазвичай, варіюється від 9 до 120 кубометрів. Тут знову все залежить від того, які конкретні завдання ставитиме перед автомобілем її власник. Відзначимо, що не завжди висока маса говорить про великий обсяг, а великий обсяг про високу масу. Так, можна возити паралон, який важить зовсім небагато, але займає багато місця, а можна важкі чавунні вироби, які можуть займати місця порівняно мало, але важать багато тонн.

Ходові характеристики

Тепер поговоримо про ходові характеристики, якими повинен володіти вантажний автомобіль. Вибирати вантажівку по потужності потрібно виходячи з двох параметрів: якою дорогою йому належить пересуватися, і наскільки важкий вантаж він станете перевозити. Також подбайте і про зручність керування.

Деякі моделі вантажних автомобілів погано підходять для міста, а деякі, навпаки – можуть вільно пересуватися по міських вулицях, а в сільській місцевості вони повільно повзуть. Тут необхідно дивитися документацію на автомобіль, і хоча б трохи розбиратися в параметрах подібної техніки. Пам’ятайте найголовніше: при виборі вантажівки насамперед вам потрібно точно розуміти для чого той буде використовуватися!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button