Людина

Експерти виявили «хімічний календар» організму людей

Дослідники з університету Манчестера спільно з колегами з університету Единбурга реалізували цікавий досвід.

81aa304e35e4b04f379f23ebc651c11a

Слід зауважити, що основною метою здійснення проектів стало виявлення «хімічного календаря» в організмах представників слабкої і сильної статі. Як стверджують ініціатори спостережень, під час проведення експериментів з’ясувалося, що тіло хлопців і дівчат може відслідковувати зміну сезонів. Іншими словами співробітники клінічних центрів зафіксували, що скупчення тисячі структурних і функціональних одиниць може відбуватися в різних варіантах, в залежності від періоду року.

Таким чином, при зростанні тривалості дня компоненти переходять у літній режим, а при скороченні – в зимовий. Співвідношення даних молекулярних сполук змінюється в залежності від календаря. На думку авторів нових проектів, клітини мають «бінарну систему», яка схожа на роботу комп’ютера. Молекулярні елементи можуть знаходитися в одному з двох станів.

Як заявляють ініціатори спостережень, результати випробувань, отримані в ході реалізації комплексних експериментів, дозволяють лікарям більш детально вивчити діяльність організму людей в різний період часу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button