Людина

Біг протягом 7 хвилин сприяє зміцненню здоров’я людини

Команда провідних фахівців зі Сполучених Штатів Америки реалізувала унікальний у своєму роді експеримент.

054fcf7b37f4f655adbc53783b70bdb8

Повідомляється, що в ході здійснення спостережень медики хотіли з’ясувати, як наявність спортивних навантажень впливає на здоров’я представників слабкої і сильної статі. За словами науковців, їм вдалося зафіксувати цікаве явище. Зокрема, медики встановили, що біг протягом семи хвилин сприяє зміцненню тіла людини.

Крім того, регулярні заняття спортом збільшують ймовірність довголіття серед хлопців і дівчат. Таку інформацію ініціатори проектів повідомили після проведення декількох дослідів. Відзначається, що під час реалізації випробувань лікарі задіяли 55 тисяч респондентів, які проживають на території США. Протягом 30 років добровольці займалися фізичними навантаженнями і вели активний спосіб життя.

Експерти з університету Айови встановили, що любителі спорту рідше піддаються розвитку серцево-судинних недуг. Ризик захворюваності знижується на 45%. За час досліджень померло 3 тисячі учасників. При цьому, у 1217 учасників дослідів летальний результат стався через наявність проблем з серцем.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button