Людина

Чоловічий і жіночий мозок — 20 відмінностей

1. Давно доведено, що мозок жінки на 10% менше чоловічого. Але на рівень інтелекту це не впливає.

2. Цікаво, що чоловічий мозок з віком зменшується швидше жіночого.

3. Для вирішення одного і того ж поставленого завдання чоловіки і жінки задіють різні частини головного мозку.

4. Якщо чоловік заблукав, то буде запам’ятовувати напрямок руху і пройдену відстань, а жінка — об’єкти-орієнтири. Так само і за кермом: чоловік пам’ятає дорогу по числовим значенням відстаней, а жінка часто пам’ятає всякі вивіски і вітрини магазинів.

foto_cikavosti_26.10.2014-08_resized

5. Жінка частіше запам’ятовує все в деталях, чоловікові достатньо резюмуючої думки.

6. Чоловіки швидше сприймають інформацію, а тому швидше реагують. Але …

[ads2] 7. Жінки частіше можуть сприймати кілька інформаційних потоків, а чоловіки дратуються, коли їм доводиться робити щось «заодно».

Читайте також: Подорож в мозок (10 фото)

8. Чоловіки сильніші в точних науках, а жінкам краще даються гуманітарні.

9. Так, всі чекали цієї теми, так от, будь ласка: чоловіки думають про секс щохвилини, а жінки згадують про нього раз в пару днів. Маніакальні та інші крайнощі не в рахунок.

10. Жінки більш балакучі. Така товариськість пов’язана з роботою центру задоволень в мозку. Розмова співставима з оргазмом.

11. Чоловіки і жінки по-різному реагують на різкі й дратівливі звуки.

12. Для встановлення довіри жінці достатньо міцних обіймів секунд на 20.

13. Жінки використовують майже в три рази більше слів протягом дня, ніж чоловіки.

14. Жіночий мозок при функціонуванні нагрівається сильніше, адже «спалюється» більше глюкози.

15. У чоловіків і жінок різне сприйняття гумору. Чоловіків більше хвилює веселий фінал, а жінки отримують задоволення від тонкості гумору в цілому, мови викладу, і від розв’язки отримують навіть більше задоволення, ніж чоловіки.

16. У жінок краще розвинені організаторські здібності.

17. Чоловічий слух слабкіший від жіночого. Тому жінки чують найтонші інтонації, а чоловіки — не завжди. І в плані тактильних відчуттів чоловіка жінкам програють. Зір чоловіків досить еротизований, тоді як жінки краще запам’ятовують будь-які деталі картинки.

18. Чоловіки сприймають мову за допомогою логіки, тому «чують рівно те, що говориться», а жінки підключають інтуїцію і емоції, тому їм «скрізь якісь натяки ввижаються».

Читайте також: Мозок 40-річної людини за розмірами можна порівняти з мозком 7-річної дитини

19. Жінки від природи більш комунікабельні, чоловіки — агресивно конкурентні. Тому чоловіки частіше б’ються. З тієї ж причини жінки дратуються від того, що чоловіки не можуть підтримати з ними тривалу розмову, а справа, всього лише, в тому, що чоловіча мова розвинена, як правило, слабкіше.

20. Якщо на дорозі лежить м’яч, то чоловік по ньому вдарить ногою, а жінка, швидше за все, підбере і притисне до грудей. Так проявляється різне природне призначення чоловіків і жінок.

Натхнення: fishki.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть