Людина

Секрети жіночої молодості

Якби наша шкіра завжди виглядала так само, як і в 20 років! Так, ми можемо модифікувати своє тіло, коригувати окремі його недоліки, але шкірні покриви завжди зрадливо видають справжній вік. Чому це відбувається, чи існує еліксир молодості?

Як змінюється структура шкіри з віком

У чому секрет краси шкіри в молодості? У юні роки шкіра містить усі необхідні елементи міжклітинного матриксу в оптимальному співвідношенні. Колаген і еластин створюють каркас міжклітинного простору, а гіалуронова кислота, зв’язуючи молекули води, наповнює цей каркас, забезпечуючи шкірі пружність. Клітини епідермісу містять натуральний зволожуючий чинник, який відповідає за гідратацію шкіри, рецептори до естрогену регулюють синтез цих елементів, та і вироблення самого естрогену відбувається на належному рівні.

Які зміни відбуваються з віком? Зменшується вироблення естрогену, знижується кількість рецепторів до статевих гормонів. Далі зміни торкаються структури міжклітинного матриксу – падає вміст колагену і еластину, а це призводить до того, що порушується каркас, шкіра стає менш міцною, змінюються її в’язко-еластичні властивості. У результаті з віком дерма не може адекватно перешкоджати процесам розтягування, з’являється “в’ялість” шкіри, формуються складки.

Одночасно відбувається поява зморшок : в першу чергу ми повинні говорити про гіалуронову кислоту, яка притягує до себе воду, забезпечуючи гідратацію дерми. З віком концентрація ГК зменшується, падає зміст молекул води, і шкіра втрачає свою пружність – з’являються зморшки, “гусячі лапки”, поглиблюються носогубні складки. Багато цікавих відповідей знайдете про жіноче здоров’я та красу.

Як повернути вікові зміни назад

Останніми роками естетична медицина зробила велетенський крок вперед в питаннях збереження молодості шкіри, з’явилися методики, які дозволяють дійсно “омолодити” шкіру зсередини. Їх головний принцип дії – запуск синтезу клітинами дерми нових молекул ГК, еластину і колагену.

Одним з найбільш інноваційних методів є плазмоліфтінг – введення в середній шар шкіри плазми, збагаченої тромбоцитами. Ця плазма містить тромбоцитарний чинник зростання, яке стимулює клітини дерми, примушуючи їх виробляти нові елементи міжклітинного матриксу. Подібний стимулюючий ефект роблять і інші методики естетичної медицини – радіохвильовий або лазерний пілінг, термоліфтінг, мезотерапія.

Підвищення концентрації ГК і колагену швидко позначається на зовнішньому вигляді шкіри – розгладжуються зморшки і складки, покращується рельєф. Одночасно оновлюється клітинний склад, збільшується кількість кровоносних судин, формується потужна розгалужена мережа капілярів, а це теж відбивається на зовнішньому вигляді шкірних покривів. Важливо розуміти, що стимулюються ендогенні процеси репарації і самовідновлення, тому ефект від цих процедур збережеться впродовж декількох років.

Певну роль грає і гормональний чинник – терапія статевими гормонами в період менопаузи на 50% підвищує кількість волокон сполучної тканини і сприяє зворотному розвитку вікових змін шкірних покривів. Скориставшись усіма можливостями сучасної медицини, ви зможете ефективно протистояти зрадницьким змінам шкірних покривів і виглядатимете на 10, а то і 15 років молодше! Завжди залишайтеся здоровими, красивими і юними!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button