Людина

Секрети жіночої молодості

Якби наша шкіра завжди виглядала так само, як і в 20 років! Так, ми можемо модифікувати своє тіло, коригувати окремі його недоліки, але шкірні покриви завжди зрадливо видають справжній вік. Чому це відбувається, чи існує еліксир молодості?

Як змінюється структура шкіри з віком

У чому секрет краси шкіри в молодості? У юні роки шкіра містить усі необхідні елементи міжклітинного матриксу в оптимальному співвідношенні. Колаген і еластин створюють каркас міжклітинного простору, а гіалуронова кислота, зв’язуючи молекули води, наповнює цей каркас, забезпечуючи шкірі пружність. Клітини епідермісу містять натуральний зволожуючий чинник, який відповідає за гідратацію шкіри, рецептори до естрогену регулюють синтез цих елементів, та і вироблення самого естрогену відбувається на належному рівні.

Які зміни відбуваються з віком? Зменшується вироблення естрогену, знижується кількість рецепторів до статевих гормонів. Далі зміни торкаються структури міжклітинного матриксу – падає вміст колагену і еластину, а це призводить до того, що порушується каркас, шкіра стає менш міцною, змінюються її в’язко-еластичні властивості. У результаті з віком дерма не може адекватно перешкоджати процесам розтягування, з’являється “в’ялість” шкіри, формуються складки.

Одночасно відбувається поява зморшок : в першу чергу ми повинні говорити про гіалуронову кислоту, яка притягує до себе воду, забезпечуючи гідратацію дерми. З віком концентрація ГК зменшується, падає зміст молекул води, і шкіра втрачає свою пружність – з’являються зморшки, “гусячі лапки”, поглиблюються носогубні складки. Багато цікавих відповідей знайдете на сайте про жіноче здоров’я та красу.

Як повернути вікові зміни назад

Останніми роками естетична медицина зробила велетенський крок вперед в питаннях збереження молодості шкіри, з’явилися методики, які дозволяють дійсно “омолодити” шкіру зсередини. Їх головний принцип дії – запуск синтезу клітинами дерми нових молекул ГК, еластину і колагену.

Одним з найбільш інноваційних методів є плазмоліфтінг – введення в середній шар шкіри плазми, збагаченої тромбоцитами. Ця плазма містить тромбоцитарний чинник зростання, яке стимулює клітини дерми, примушуючи їх виробляти нові елементи міжклітинного матриксу. Подібний стимулюючий ефект роблять і інші методики естетичної медицини – радіохвильовий або лазерний пілінг, термоліфтінг, мезотерапія.

Підвищення концентрації ГК і колагену швидко позначається на зовнішньому вигляді шкіри – розгладжуються зморшки і складки, покращується рельєф. Одночасно оновлюється клітинний склад, збільшується кількість кровоносних судин, формується потужна розгалужена мережа капілярів, а це теж відбивається на зовнішньому вигляді шкірних покривів. Важливо розуміти, що стимулюються ендогенні процеси репарації і самовідновлення, тому ефект від цих процедур збережеться впродовж декількох років.

Певну роль грає і гормональний чинник – терапія статевими гормонами в період менопаузи на 50% підвищує кількість волокон сполучної тканини і сприяє зворотному розвитку вікових змін шкірних покривів. Скориставшись усіма можливостями сучасної медицини, ви зможете ефективно протистояти зрадницьким змінам шкірних покривів і виглядатимете на 10, а то і 15 років молодше! Завжди залишайтеся здоровими, красивими і юними!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments