Авто

Elaris заповнює Європу електромобілями з Китаю, нова модель – кросовер Beo (фото)

Німецька компанія Elaris доповнила свою лінійку електромобілів кросовером Beo. Він позиціонується як модель преміум-класу і, як очікується, з’явиться у продажу в кінці липня цього року за ціною від 49900 євро. У Німеччині з урахуванням державних субсидій мінімальна вартість моделі складе 41300 євро.

Beo виробляється китайською компанією Skywell і є копією її електрокросовера ET5, представленого в квітні минулого року. Попередні електромобілі Elaris, двомісний сіті-кар Finn і компактний кросовер Leo значно дешевше Beo. З урахуванням держпідтримки Leo вартує 28330 євро, а Finn – 9390 євро. Вони теж двійники моделей з КНР, що продаються під брендами Dorcen і Zotye.

Elaris заповнює Європу електромобілями з Китаю, нова модель - кросовер Beo

Електрокросовер Beo оснащується чотирьох зонним клімат-контролем, системою автоматичного паркування, лазерними фарами, 12,8-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважальною системою та панорамним скляним дахом. Elaris також відзначає серед переваг моделі високоякісний дизайн і просторість салону.

Запас ходу електромобіля складає 460 км, що на 10 км більше, ніж у Leo. За словами компанії, Beo буде підтримувати швидку зарядку, що дозволяє за пів години збільшувати рівень заряду з 20 до 80%.

Elaris заповнює Європу електромобілями з Китаю, нова модель - кросовер Beo

В кінці травня Elaris також додала в свій модельний ряд ультракомпактний електромобіль Zhidou, який в Китаї відомий під назвами Zhidou D2 і Zotye E20. Модель займає в довжину всього 2,81 м і оснащена 49-сильним електромотором, який дозволяє розганятися максимум до 102 км / год. Акумулятор на 27 кВт • год забезпечує пробіг без підзарядки до 225 км по WLTP.

Elaris заповнює Європу електромобілями з Китаю, нова модель - кросовер Beo

У Німеччині з урахуванням субсидій Elaris Zhidou доступний за ціною від 8550 євро. А в рамках держпрограми по оновленню автопарків в соціальній і медичній сфері, яка діє до 1 березня 2022 року, вартість знижується аж до 3550 євро, що робить модель однієї з найдешевших повноцінних машин на електротязі в Європі.

Elaris заявляє, що має намір і далі розвивати свою лінійку електромобілів у співпраці з Dorcen і Skywell. Подібної стратегії дотримуються і деякі інші компанії, наприклад, Dartz пропонує Freze Nikrob. Такий підхід до випуску автомобілів робить європейський ринок більш насиченим пропозиціями, як максимально бюджетними, так і орієнтованими на преміальний сегмент.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button