Авто

Audi почало виробництво бензину без нафти

Компанії Audi і Global Bioenergies повідомили про успішний випуску першої партії синтетичного палива під назвою e-benzin, для виробництва якого зовсім не потрібна нафта. Стверджується, що отриманий продукт – це «стовідсотковий ізооктан», тобто він має октанове число 100. В e-benzin немає домішок сірки, тому згорає він «дуже чисто».

7584c53f5a0c65fbbfed159a6b3083f2

Новому паливу ще належить пройти ряд випробувань – як в лабораторних умовах, так і безпосередньо на двигунах. У середньостроковій перспективі Audi розраховує змінити технологію так, щоб для виробництва e-benzin не потрібна біомаса, а тільки вода, водень, вуглекислий газ і сонячне світло. Ці ж компоненти використовуються для e-diesel, випуск якого «Ауді» почало місяць тому.

Читайте також: 

До теперішнього часу Audi вже навчилася виробляти e-gas (синтетичний метан), а також розробляє e-ethanol. Компанія розраховує, що її починання дозволять закласти основу нової, «зеленої» економіки, в якій паливо буде вироблятися без використання викопних ресурсів і спалюватися без шкідливих викидів в атмосферу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button