Авто

Електричний мотоцикл BST HyperTek

У минулому році електричний мотоцикл BST Hypertek, з футуристичним дизайном і великим пробігом, був представлений на Міланській виставці мотоциклів.

Він випущений виробником карбонових коліс BST і дизайнером П’єром Тербланшем і буде випускатися невеликими серіями.

Карбонові диски і рама електробайка BST Hypertek

П’єр Тербланш вже розробив різні мотоцикли для Ducati і Cagiva. BST відомий своїми карбоновими колесами, які дуже популярні як на перегонах, так і на дорогах. BST Hypertek також має карбонові колеса та карбонову раму, яка йде вниз від рульового колеса по короткій кривій. Сидіння вільно плаває, що надає електричному мотоциклу особливий вигляд.

Акумулятор і електродвигун з рідинним охолодженням розташовані під рамою. Мотор приводить в рух заднє колесо через ремінь. Це забезпечує низький центр ваги і повинен підтримувати динаміку руху.

Цікаво: горизонтальний пружинний елемент заднього колеса був вбудований в поворотний важіль.

Динаміка руху регулюється таким чином, щоб водії могли контролювати хід. Круїз-контроль і допомога при старті з гори також входять в комплектацію.

Також незвично, що дизайнери BST Hypertek повністю обходяться без приладової дошки. Натомість водій бачить інформацію про водіння на віртуальному шоломі, який випускається японським виробником – Crosshelmet.

BST Hypertek важить понад 200 кілограмів, попри легкі матеріали, мабуть, в основному з-за батареї. На швидкому зарядному пристрої він заряджається за 30 хвилин і забезпечує дальність дії до 300 кілометрів. Потужність двигуна – 80 кВт (109 к. с.) і крутний момент 120 Нм.

Навіть якщо BST Hypertek – це концепт, він повинен з’явитися на ринку в невеликій серії ручної роботи. Коли настане час, який має відбутися в середині 2021 року, електричний мотоцикл повинен коштувати приблизно 72 000 євро.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button