Авто

У Токіо з’явилася перша мобільна воднева заправка

У столиці Японії введена в дію перша мобільна воднева заправка, призначена виключно для автомобілів, що працюють на водневому паливі.

За проект відповідає японська компанія Nippon Mobile Hydrogen Station Services LLC. Представник компанії повідомив, що в день офіційного відкриття послугою мобільної станції скористався тільки один клієнт. Однак у компанії впевнені, що вже в найближчому майбутньому водневі автомобілі стануть дуже популярними в Японії.

[ads2] Згідно з даними компанії-підрядника, в Японії вже встановлено 13 водневих автозаправок. Однак, мобільна заправка значно виграє у своїй вартості перед стаціонарною. Так, вартість мобільної заправної станції становить близько 200 млн японських єн (близько 1,67 млн дол.), у той час як вартість установки стаціонарної заправки обійдеться в 300 млн. японських ієн.

Мобільна заправка розташована в токійському районі Тіеда (центральна частина міста). Вона містить достатню кількість «зеленого» палива для повної заправки п’яти автомобілів. Заправка одного авто триває близько трьох хвилин. Вже влітку поточного року компанія-підрядник планує відкрити другу таку ж мобільну станцію в Токіо.

Читайте також: 

Варто зазначити, що для інвесторів у будівництво водневих АЗС уряд Японії надає 80% знижки на обладнання і землю під заправки.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button