Авто

Електричний мотоцикл Ebroh Bravo GLE

Незважаючи на свої численні переваги, електричні мотоцикли початкового і середнього рівня, призначені для заміської їзди, все ще зустрічаються вкрай рідко. Але з виходом нового електромотоцикла Bravo GLE ми, можливо, побачимо першу краплю майбутньої хвилі доступних електромотоциклів.

Іспанський виробник Ebroh разом з Bravo GLE має в своїй лінійці дуже недорогий електричний мотоцикл. В Іспанії мотоцикл доступний всього за 4490 євро і добре підходить для початківців.

Браво GLE: Міський електричний мотоцикл для новачків

Дизайн Bravo GLE має неагресивний дизайн, на відміну від деяких інших електричних мотоциклів, які дуже футуристичні. Виробник Ebroh класифікує машину в категорії 125cc. Електродвигун потужністю 5 кВт розвиває максимальну швидкість 110 км/год.

Вага мотоцикла становить 147 кілограмів, а сидяче положення для гонщика є не тільки хорошим для початківців, але і відмінним для міста. Також запас ходу в 100 кілометрів повністю достатній для використання в місті. Повна зарядка літій-іонного акумулятора 5,4 кВт/год займає близько 5 годин.

На сайті виробника ви можете прочитати, що Bravo GLE оснащений двома режимами водіння (вищий і нижчий) і передачею заднього ходу для легкого маневрування. Інші функції включають в себе РК-дисплей, світлодіодне підсвічування і CBS (Combined braking system). Ebroh вказує розміри: 2060 мм (L), 1110 мм (H) і 700 мм (B). Висота сидіння 845 мм, колісна база 1410 мм Покупці можуть вибирати між чорним, червоним і синім кольорами.

Ebroh Bravo GLE в цей час доступний в Іспанії через дилерську мережу за ціною в 4490 євро, що набагато нижче цін конкурентів, таких як Harley-Davidson, чий електричний мотоцикл LiveWire вартує 33 000 євро. Навіть найдешевша модель від Zero Motorcycles коштує 12 790 євро, значно дорожче, ніж Bravo GLE.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть