Авто

Як зробити автомобільне страхування вигідно та легально і скільки коштує поліс.

Як зробити автомобільне страхування

зробити автомобільне страхування

Розглянемо уважно, як якісно зробити автомобільне страхування в Україні https://avtocivilka.net.ua/uk/.

Чим є ОСЦПВ електронний поліс? Це звичайний «паперовий» поліс ОСЦПВ, лише в цифровому вигляді. Електронний поліс автострахування має таку ж юридичну силу, що і паперовий. Сплатити поліс в електронному вигляді можна лише картками MasterCard/VISA. Коли оплата буде здійснена, поліс в електронному вигляді перешлють на вказаний E-mail і його можна буде завантажити. Документи, що необхідні для оформлення: паспорт або водійське посвідчення, ІПН, документ про реєстрацію авто, пільгове посвідчення (якщо є). Яким чином поліція проводить перевірку полісу? Використовуючи державний номер авто або використовуючи номер поліса в електронному вигляді ОСЦПВ. Перевірку проводять за декілька хвилин, в подальшому перевірка пройде повністю автоматично.

Як придбати е-поліс автострахування і визначити вартість полісу цивільної відповідальності

вартості полісу цивільної відповідальності

  • Вкажіть номер авто або характеристики авто у онлайн-калькуляторі.
  • Проведіть порівняння вартості полісу цивільної відповідальності від декількох страхових фірм і зробіть вибір.
  • Придбайте поліс та проведіть онлайн-оплату.

Страхування автовласників, відоме, як “автоцивілка”, почали використовувати в Україні з 2005, з того часу тарифи ОСЦПВ в Україні вже підвищувалися двічі: у 2010 та 2015, при цьому востаннє вартість автоцивілки збільшилася вдвічі. Незважаючи на те, що більшість засуджує дане рішення урядовців, це не є причиною, щоб відмовлятися від поліса. Коли представники правоохоронних органів спіймають Вас на порушенні закону, що регламентує ОСЦПВ, за відсутність страховки призначать штраф 420- 860 грн. Українська влада в особі МТСБУ має дві ініціативи, що можуть викликати нову зміна тарифу ОСЦПВ — дати можливість вільному утворенню цін на страховому ринку завдяки відміні максимального коефіцієнта автострахування і ввести страховий поліс в електронному вигляді. Якщо відсутність системи утворення вартості поліса бентежить багатьох водіїв, то введення страхового електронного поліса так чи інакше порадує всіх власників авто.

Як розрахувати вартість автоцивілки

Скільки коштує застрахувати автомобіль? Вже не потрібно проводити години в Інтернеті, шукаючи тарифи, що постійно змінюються. Щоб розрахувати вартість автоцивілки, зареєструйтеся на сайті порівняння цін, щоб весь час тримати руку на пульсі.

розрахувати вартість автоцивілки


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments