Авто

10 знакових автомобілів, за кермом яких потрібно посидіти хоча б раз у житті

Знакові автомобілі, за кермом яких потрібно посидіти хоч раз в житті
Знавці авторинку стверджують, що є машини, за кермом яких хоча б раз у житті повинен посидіти справжній автомобіліст. В нашому огляді 10-ка таких знакових машин, кожна з яких в чомусь унікальна.

1.Chevrolet-Corvette-Split-Window-LS

Chevrolet-Corvette-Split-Window-LS

Corvette від 1963 року — рідкісна і справді легендарна машина. Покататися на ній буде непросто, оскільки ці авто вийшли обмеженим тиражем. У 1964 році виробництво закрили.

2. BMW 2002

BMW 2002

Цей дідок заслуговує уваги кожного автолюбителя. BMW 2002 випускався в чотирьох варіантах — купе, хетчбек, відразу в двох варіантах седана — з 1962 по 1975 рік. Знайти його і сьогодні можна в багатьох країнах Європи.

3.Ferrari Testarossa

Ferrari Testarossa

Чотири циліндра, два сидіння, комфортний салон і рев мотора. Ferrari Testarossa – це кращий автомобіль для далеких поїздок, так і для короткої автомобільної прогулянки до пляжу або ресторану. Тому для такого авто варто вибирати найкращі шини відомих виробників, які можете придбати в магазині http://bolidov.com.ua/.

4.Volkswagen Bus

Volkswagen Bus

Випускався Volkswagen Bus, починаючи з 1961 року. У свій час це була досить популярна машина в європейських країнах. Цікаво й те, що ця модель має 21 вікно! В іншому ж – простота і зручність.

5.Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith

Стильний і поетичний Rolls-Royce Wraith порадує салоном класу «люкс» і двигуном в дванадцять циліндрів. Цей британський звір обійдеться недешево, проте знайти його буде дуже легко. Випускається автомобіль з 2013 року.

6.Robin Reliant

Robin Reliant

Найбільш незвичайний, мабуть, представник цього рейтингу — Robin Reliant. Ця машина насправді є тривиллером. Цікаво, що авто входить в топ найнебезпечніших автомобілів в історії.

7.Jeep Wrangler

Jeep Wrangler

[ads2] Історія Jeep Wrangler почалася в далекому 1987 році. Jeep Wrangler — кращий вибір для поїздок на природу або для сафарі.

8.Original Mini

Original Mini

Гідний представник малолітражного мініатюрного авто Original Mini. Прокататися на цьому авто варто хоча б тому, що за його кермом сидів той самий містер Бін з популярного в 90-ті роки XX століття телешоу.

9.McLaren MP4-12C

McLaren MP4-12C

Прем’єра суперкара McLaren MP4-12C відбулася в 2010 році. Автомобіль коштує близько 200 тисяч євро і на сьогоднішній день залишається одним з найпрестижніших. У випадку з McLaren MP4-12C буде досить навіть не посидіти в ньому, а хоча б доторкнутися.

10.Citroen DS

Citroen DS

Такий раритет сьогодні можна знайти хіба що в приватних колекціях. Автомобіль Citroen DS випускався з 1955 по 1975 рік і відноситься до бізнес-класу. Однією з його особливостей була унікальна гідросистема.

Кнопка «Наверх»