Гумор

Дві жінки замаскувалися під бабусь заради безплатної вакцинації проти COVID (відео)

Дві жінки замаскувалися під бабусь заради безплатної вакцинації.

Курйозний випадок стався у США під час загальної вакцинації проти ковіду — дві жінки переодяглися в пенсіонерок заради щеплення від коронавірусу. Річ у тому, що в країні зараз роблять щеплення лише медикам, працівникам екстрених та важливих для життя служб й літнім людям у віці 65+. Про пригоду розповів глава департаменту охорони здоров’я штату Флорида Рауль Піно. Повідомляє The Washington Post.

44-річна і 34-річна зловмисниці наділи капелюхи, рукавички та окуляри. Вони намагалися видати себе за 65-річних – пріоритетний вік для вакцинації.

“Ми дізналися, що 2 молоді жінки прийшли в центр вакцинації, одягнені як бабусі, щоб зробити щеплення у 2-й раз. Не знаю, як їм вдалося уникнути затримання у 1-й раз, але вони прийшли отримати щеплення”, – розповів Рауль Піно.

Тобто в американок вперше трюк з переодяганням вдався й вони отримали одне щеплення з двох обов’язкових. Розкрити обман жінок вдалося, коли співробітники центру помітили невідповідність з датами народження в водійських правах і картах вакцинації жінок.

Правоохоронці винесли порушницям попередження, а в центрі вакцинації посилили охорону.

Тим часом на наступному тижні в Україні очікується старт вакцинації від Covid-19. Україна залишилася єдиною країною в Європі, де не зробили ще жодного щеплення. В ЄС, наприклад, вже вакцинувалось 1,5% населення, а в Ізраїлі 40%.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button