Авто

Електричний Nissan відправиться в грандіозне ралі через Монголію

Компанія Nissan вирішила виставити електромобіль Leaf на старт масштабного ралі протяжністю понад 16 000 кілометрів, маршрут якого з’єднає Британію і Монголію.

Электрический Nissan отправится в грандиозное ралли через Монголию

Цей епічний марафон відомий як Ралі Монгол і проводиться щороку в благодійних цілях. Він починається в Лондоні і доходить до Монголії, а фактичний фініш ралі розташований в Улан-Уде. Одна з умов участі в ралі — ніякої підтримки професійних механіків по ходу пробігу. Іншими словами, умови зовсім не тепличні.

І в такий суворий автопробіг компанія Nissan, об’єднавши зусилля з шотландською фірмою Plug In Adventures (клуб мандрівників, що люблять електромобілі та гібриди), вирішила заявити свій електричний хетчбек Leaf, щоб довести витривалість електромобілів і — мабуть — спробувати ще раз привернути увагу до цієї моделі, яка помітно поступається своїм конкурентам по популярності.

Зрозуміло, що до старту гонки Leaf був ґрунтовно підготовлений і доопрацьований. Британська компанія RML, яка будує перегоночні кільцеві автомобілі, встановила на Leaf додатковий захист днища, експедиційний багажник на дах, світлодіодні люстри додаткового освітлення і диски і шини, що більше підходять для подібного заходу.

Не обійшлося і без радикальних заходів по зниженню ваги: Leaf позбувся заднього дивана, що дозволило йому схуднути відразу на 32 кілограми. Електрична силова установка автомобіля залишилася без змін: вона працює на батареї на 30 кіловат-годин, яка здатна забезпечити дальність ходу до 250 кілометрів.

Старт Ралі Монгол намічений на 16 липня. Чи варто говорити, що цей Leaf стане першим електромобілем, який спробує підкорити важкий маршрут.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button