Авто

Електрофургон Renault Kangoo нового поклоніння отримав поліпшені характеристики (фото)

Французький автовиробник представив свій новий повністю електричний компактний фургон, який був анонсований у 2020 році. Kangoo Van E-TECH Electric замінить в модельному ряду Kangoo ZE.

Новий Kangoo отримав акумулятор ємністю 44 кВт • год. Це на 11 кВт • год або на 33% більше, ніж у попередника. Запас ходу електрофургона становить 265 км при замірах по циклу WLTP. Підвищено і потужність двигуна, який передає момент виключно на колеса передньої осі. Силова установка Kangoo Van E-TECH Electric видає 102 к. с. (75 кВт) і 245 Н • м, в той час, як електромотор Kangoo ZE забезпечував тільки 60 к. с. (44 кВт) і 225 Н • м.

Електрофургон Renault Kangoo нового поклоніння отримав поліпшені характеристики

Новий електричний фургон здатний заряджатися постійним струмом від станції потужністю до 75 кВт. Це дозволяє збільшувати запас енергії в акумуляторі на 80% за 42 хвилини. Також можливе підключення до трифазних зарядних пристроїв потужністю до 22 кВт, які забезпечують 80% заряду за 2 години. Залишилася і функція зарядки від однофазної електромережі, від неї батарея повністю заряджається за 7 годин.

Електрофургон Renault Kangoo нового поклоніння отримав поліпшені характеристики

Крім того, у нового Kangoo Van збільшена ширина відкривання бічних дверей, а набір опцій став ширше. Електрофургон запропонують у двох основних модифікаціях. Версія з короткою базою буде мати у своєму розпорядженні вантажний відсік об’ємом 3,3-3,9 м3. Варіант з довгою базою зможе перевозити до 4,2-4,9 м3. Вантажопідйомність Renault не оголосила. Kangoo з ДВЗ може взяти на борт 600-800 кг, для фургонів з електроприводом цей показник, ймовірно, дещо менше.

Електрофургон Renault Kangoo нового поклоніння отримав поліпшені характеристики

Електромобіль буде вироблятися у Франції на заводі Maubeuge Construction Automobile, дочірньої компанії Renault. Kangoo ZE зараз збирають там же. Пізніше на основі Kangoo Van E-TECH створять аналогічний електрофургон, який отримає емблему Nissan. Крім того, Mercedes-Benz спільно з Renault випустить звичайну й електричну версії компактного фургона Citan.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments