Авто

Volvo готує дуже великий кросовер. І маленький

Один автомобіль буде побудований на базі XC90, а інший стане нішевою моделлю, та випускатиметься в кількості всього 8000 штук в рік.

Volvo має намір розширити модельний ряд завдяки двом моделям, які будуть представлені в різних сегментах ринку, — розкішним кросовером і мініатюрним крос-купе, повідомляє Automotive News з посиланням на американських дилерів марки.

У Volvo не підтвердили отриману інформацію і відмовилися обговорювати новинки. Але, за словами дилерів, знайомих з планами компанії, автовиробник запустить новий флагманський кросовер — XC100, який буде побудований на тій же платформі, що і XC90. Компанія також планує випустити крос-купе XC40.

Очікується, що новий флагман з’явиться в другій половині 2023 року і буде збиратися на заводі Volvo у Чарльстоні (штат Південна Кароліна, США). У 2024 році з’явиться електрична версія нового кросовера. Конкурувати Volvo XC100 буде з Mercedes—Benz GLS і BMW X7. Він буде на 18 см довше і на 13 см ширше, ніж XC90, а салон автомобіля отримає семи – і шестимісну версії. Остання буде оснащуватися двома капітанськими сидіннями другого ряду. Рентабельність XC100 може бути на 10-15% вище, ніж у XC90, вважає віце-президент AutoForecast Solutions Сем Фіорані.

«Якщо ви вивчите пропозиції на ринку розкішних позашляховиків, то помітите, що наявність в модельному ряду шестимісного і семимісного повнорозмірного кросовера стає обов’язковим, — говорить один з дилерів Volvo. — Якщо хочете конкурувати з Mercedes—Benz і BMW, ви повинні увійти в цей сегмент».

 

Інша запланована модель є спортивною версією компактного кросовера XC40.

«Це буде лідер за ціною, — заявив інший дилер марки. — Це лідер з оренди. Це буде доступний транспортний засіб».

Volvo C40 займе нішу спортивних купе, які вже не користуються попитом, таких як Volvo C70. Він повинен привернути увагу молодих покупців. Очікується, що C40 з’явиться в другій половині 2021 року.

Згідно з описами дилерів, C40 отримає похилу лінію даху й оновлений дизайн задніх ліхтарів, а також грати радіатора в стилі електромобілів — глуху і непродувну, схожу на ту, яку ми скоро побачимо на електроверсії XC40 Recharge P8. Volvo C40 стане нішевою моделлю, а її продаж перевищать 8000 штук в рік.

Натхнення: www.zr.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button