Авто

Електрокари стануть доступними до 2020 року

Електромобіль – перспективний вид транспорту, але досі непопулярний через високу вартість. Недавні оцінки ринку дозволяють припустити, що незабаром електрокари будуть дешевші від автомобілів на традиційному паливі.

20-04-15-foto-600x346-1

Зараз вартість електрики, необхідної для поїздки на 100 км – всього 2 долари (у деяких країнах ще менше). Це набагато дешевше, ніж вартість бензину, дизельного палива або газу. Тому електромобіль так привабливий. Але багатьох відлякує його вартість. Ціна електромобіля на 25-50% складається з вартості акумуляторів (залежно від моделі і запасу ходу). Відповідно, чим дешевше будуть батареї, тим дешевше буде електромобіль. Останнім часом акумулятори дешевшають, але цей процес відбувається не так швидко, як того хотілося б. До того ж, з’являються нові технології, що дозволяють зробити батареї більш дешевими і ємними. Хоча якщо вам потрібна дешева http://www.moreshin.com.ua/ вже сьогодні, не варто чекати, купуйте в moreshin.

Як показали спільні дослідження маркетологів та інженерів, ціна акумуляторних літій-іонних батарей надто завищена. При цьому їх виробники тримають собівартість своєї продукції в секреті. Так, минулого року ціна одного кВт * год ємності акумулятора становила 320 доларів, а цього року – 300 доларів. Зниження цін викликане зниженням конкуренції. Передбачається, що цей показник впаде до 230 доларів за кВт * год ємності батареї до 2018 року.

Читайте також: Mercedes-Benz представить «бездротові» електрокари в 2016 році

Якщо акумулятори подешевшають на 28%, як це прогнозують фахівці, вартість електромобілів знизиться на 8-15%. Це відразу призведе до зростання продажів і підвищення популярності електротранспорту. Подальше впровадження нових технологій дозволить до 2020 року знизити вартість електромобілів ще на 15-25%. Таким чином, вони стануть в одній категорії з автомобілями на звичайному паливі. Єдине, що може перешкодити зниженню цін на електромобілі – подорожчання енергоносіїв. Але поки такої тенденції не передбачається, а якщо вони і піднімуться в ціні, то не настільки, щоб істотно відбитися на вартості робіт з виготовлення деталей і збірці електромобілів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button