Головна / Гумор / Залишені в палаючому будинку папуги викликали пожежників

Залишені в палаючому будинку папуги викликали пожежників

Пожежа сталася в одному з двоповерхових котеджів в американському місті Бойсе (штат Айдахо). Рятувальники кажуть, що будівля, в якій на момент загоряння не було людей, згоріла б дотла, якби не крики «Пожежа!» і «Врятуйте!», які видавали залишені в будинку папуги.

20-04-15-foto-600x341-1

Розумним птахам вдалося не тільки врятувати власні життя, а й майно господарів, які покинули котедж, залишивши двох папуг вдома. Куди поїхали власники будівлі, і де вони перебували в момент пожежі, не повідомляється. Пожежні розповіли, що їх викликали сусіди погорільців, які почули, як хтось кричав в будинку: «Пожежа!» і «Врятуйте!». Коли рятувальники прибули на місце пожежі, з’ясувалося, що, відчувши запах диму, паніку підняли папуги. На опублікованому вище відео відображений момент порятунку хоробрих птахів з полум’я.

Читайте також: Для порятунку людей з палаючої будівлі пожежники будуть сильніше роздувати вогонь

Як розповів представник пожежної охорони, птахи практично не постраждали. Відразу після звільнення на них надягли кисневі маски, а потім доставили до ветеринара. Життям тямущих папуг ніщо не загрожує. Місцезнаходження їхніх господарів і обсяг збитку, який завдав дому американців пожежа, невідомий.

Натхнення: earth-chronicles.ru