Авто

Opel везе на Паризький автосалон новий 2,0-літровий турбодизель двигун

Німецька компанія Opel офіційно оголосила про плани представити на Паризькому автосалоні абсолютно новий 2,0-літровий турбодизель двигун, який дебютує на моделях Insignia і Zafira Tourer. У компанії стверджують, що новий агрегат є більш «гладким», економічним і працюватиме значно тихіше попередника, за рахунок інноваційних архітектурних та інженерних удосконалень.

foto_cikavosti_11.09.2014-01

Нова дизельна установка 2.0 CDTI здатна генерувати 170 кінських сил (125 кВт) при 400 Нм обертового моменту. Офіційні представники німецького автогіганта Opel стверджують, що новий дизельний двигун ідеально підходить топ-моделям Insignia і Zafira Tourer. За рахунок своєї потужності, вишуканості, ощадливості та динамічним характеристикам новий дизельний агрегат 2.0 CDTI здатний затьмарити кращі агрегати в своєму класі.

Читайте також: На паризькому автосалоні представить новий Opel Corsa

Згідно з офіційним прес-релізом німецького бренду, нова дизельна установка 2.0 CDTI повністю відповідає жорстким стандартам Євро-6. У компанії Opel упевнені, що запуск нового двигуна набагато підвищить привабливість автомобілів німецького бренду на світовому ринку. Новий двигун 2.0 CDTI надійде в продаж у наступному році.

foto_cikavosti_11.09.2014-02

foto_cikavosti_11.09.2014-03


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button